Kupno: Jak to działa?

Wymiana gotówki na kryptowalutę

01
Wstęp

Określ ile i jakiej kryptowaluty chcesz kupić. Przygotuj adres portfela w postaci kodu QR.

02
Proces

Przekaż dane Operatorowi, a otrzymasz potwierdzenie wymiany, jeśli wszystko się zgadza: przekaż gotówkę.

03
Zasilenie

Twój zakup powinien znaleźć się na Twoim portfelu w ciągu 30 minut.

Sprzedaż: Jak to działa?

Wymiana kryptowalut na gotówkę

01
Wstęp

Wybierz kryptowalutę, którą chcesz sprzedać. Przygotuj swój portfel do wysyłki kryptowaluty.

02
Proces

Przekaż dane Operatorowi - otrzymasz potwierdzenie wymiany, sprawdź je. Gdy wszystko się zgadza - wyślij kryptowalutę.

03
Wypłata

Po otrzymaniu wymaganej ilości potwierdzeń w sieci Operator uzyska informacje o możliwości wypłaty. Odbierz należną gotówkę.

Cena z kodem MONKEY2024 przy wymianie online z płatnością / wypłatą BLIK na telefon.

Masz pytanie?

Sprawdź, czy udzieliliśmy na nie odpowiedzi lub skontaktuj się z nami.

👋 Napisz hello!

Bitcoin, Ethereum, Tether, Cardano i inne kryptowaluty możesz sprzedać w naszych punktach wymienionych na stronie Lokalizacje - Wypłaty. W przypadku sprzedaży kryptowaluty możesz także, bez dodatkowych opłat, rozpocząć transakcje on-line i odebrać swoją gotówkę w naszym punkcie partnerskim. W przypadku Bitcoin ATM możliwa jest sprzedaż jedynie BTC i LTC.

Bitcoin, Ethereum, Tether, Cardano i inne kryptowaluty możesz kupić w naszych punktach wymienionych na stronie Lokalizacje - Wpłaty. W przypadku kupna kryptowaluty możesz także, bez dodatkowych opłat, rozpocząć transakcje on-line i wpłacić gotówkę w naszym punkcie partnerskim. W przypadku Bitcoin ATM możliwy jest zakup jedynie BTC i LTC.

W większości przypadków weryfikacja, czy rejestracja nie jest wymagana dlatego domyślnie taka opcja jest wyłączona. Jeśli system wykryje, że wskazana weryfikacja jest wskazana, na co nie ma zasady, to poprosi o nią. Weryfikacja to maksymalnie minuta.

Nasza sieć obejmuje pond 6000 punktów wymiany (przynajmniej po połowie zarówno na kupno i sprzedaż) głównie z użyciem operatorów zewnętrznych, jeśli jednak chcesz otworzyć swój Kantor wymiany Walut Wirtualnych lub wydzierżawić automat bitcoin ATM napisz do nas.

Głównymi czynnikami są: aktualne wahania na rynkach, obciążenie sieci, typ waluty, jak i jej popularność, kierunek wymiany (wpłata/wypłata), sposób wymiany (blik/poczta/etc.). Staramy się jednak, aby nasza oferta nieprzerwanie była atrakcyjna i lepsza niż średnia rynkowa. Co ważne, w przeciwieństwie do konkurencji, nie stawiamy Cię pod ścianą i aktualne, ewentualne opłaty prezentujemy zawsze przed wymianą w naszym kantorze on-line lub kantorach stacjonarnych.

Czas jest zdefiniowany podczas tworzenia transakcji. Uważamy, iż limity czasu oferowane w części konkurencyjnych usług (5-10 minut są zdecydowanie zbyt niskie) dlatego staramy się, aby limit czasu nie był krótszy niż 15 minut, zazwyczaj jest to 25 minut. Szczegóły zawsze podane są na potwierdzeniu transakcji.

Czas potwierdzenia w kontekście realizacji transakcji nie ma większego znaczenia w tym na utrzymanie gwarancji kursu. Jednak wpływa on na moment, w którym transakcja otrzyma wymaganą ilość potwierdzeń w sieci, a tym samym będziemy mogli wypłacić gotówkę.

Szukasz pomocy? Wyślij zgłoszenie
Pozostań w kontakcie: polub nas na FB
Scroll